Muzej grada Kaštela / Izložba "BABA LOKVA - Srednjovjekovno selo"

U prostorima muzeja u Nadbiskupskoj palači u Kaštel Sućurcu otvorena je izložba „ Baba- lokva srednjovjekovno selo“. Autor izložbe je dr. sc. Tonči Burić iz Muzeja hrvatskih arheoloških spomenika u Splitu. Uz autora su u kataloškoj obradi pojedinih vrsta nalaza sudjelovali Marijeta Babin, Ivana Anterić i Marica Milić, a likovni postav izložbe napravio je Miran Palčok. Izložbom su prikazani rezultati istraživanja dosada jedinog istraženog kaštelanskog srednjovjekovnog naselja, koje se nalazilo na području današnjeg naselja Plano.
Prisutnima se obratila ravnateljica Muzeja grada Kaštela Ankica Babin, koja je upozorila na značaj nalazišta i pronađenih raznolikih pokretnih nalaza, dok je u ime gradskog poglavarstva pristune pozdravio kaštelanski dogradonačelnik Zoran Bonacin. O tijeku istraživanja, povijesnim okolonostima i organizaciji naselja govorio je autor.  Izložba će se moći razgledati  do 6. travnja 2014. god.